rajmund_pollak.blog.bielsko.pl
 
bielsko.biala.pl
blog.bielsko.pl
rajmund_pollak.blog.bielsko.pl/rss
« strona główna

Odsiecz Wiedeńska przeszła do historii jako ratunek chrześcijaństwa w całej Europie, a teraz traktatem lizbońskim i Trybunałem w Strasburgu nowocześni poganie próbują wprowadzić starego antychrysta w szacie tolerancji do wszystkiego... oprócz krzyża.

Dwulicowość tej ideologii "poprawności politycznej " polega na tym, że wszystko zasługuje na tolerancję oprócz chrześcijaństwa .

Procesje w Boże Ciało są uznawane w kręgach socliberałów jako przejaw zacofanego konserwatyzmu, natomiast "parady równości" pełne często pijanych i roznegliżowanych postaci joko przejaw postępu w obyczajach .

Księża katoliccy, popi prawosławni, a nawet biskupi protestantcy są określani przez lewaków mianem kleru, natomiast ideolodzy homoseksualizmu zyskują miano specjalistów od walki z homofobią .

Zamordowanie staruszka albo ciężko chorego określa się w niektórych kręgach eutanazją, natomiast człowieka w stanie śpiączki klinicznej ta sama ideologia określa..."roślinką" , mimo że odnotowywane są coraz częstsze przypadki wybudzeń i powrotu do normalnego życia ludzi ciężko chorych, bo jak się okazuje nie o wszystkim decyduje medycyna, bo nadal istnieje Opatrzność Boża .

Zwolennicy aborcji są stałymi uczestnikami parad równości, tylko ja się pytam co to za równość, która nie respektuje prawa do życia niewinnego dziecięcia ???

Ciekawe, że według tej samej ideologii "tolerancji" neofaszyści we Włoszech mogą swobodnie się spotykać w duchu "demokracji", ale krzyż w klasach szkół publicznych w Italii rzekomo tej tolerancji zagraża ?

Niedawno zapytałem oficera czerwonych beretów dlaczego nie ochraniali katolików prześladowanych w Iraku, przez miejscowe władze ?

Nic nie odpowiedział , tylko spuścił głowę .

Polacy ginęli w Iraku i giną teraz w Afganistanie, a przez szpitale przeszło ponad 300 rannych naszych rodaków, o czym media publiczne milczą !

Czy w miejscach w których polegli Polacy w Iraku i Afganistanie postawiono już krzyże jako świadectwa ofiary naszych rodaków ?

Polacy mają od wieków taki zwyczaj, że tam gdzie giną nasi żołnierze stawiamy krzyże z tabliczkami upamiętniającymi nazwiska poległych !

Czy Irakijczycy, Amerykanie i Afgańczycy potrafili już, chociażby stawiając symboliczny krzyż, upamiętnić działania polskich misji pokojowych w dalekiej Azji ?

Czy Irakijczycy, Afgańczycy, Amerykanie i Anglicy pielęgnują w Azji miejsca śmierci naszych rodaków, również tych , którzy pochodzili z Bielska-Białej ???

W Wiedniu istnieje wiele grobów polskich rycerzy i żołnierzy. Cała Europa od Gibraltaru aż po Ural przepełniona jest krzyżami upamiętniającymi Polaków, a co postawiono w miejscach śmierci polskich żolnierzy w Iraku i Afganistanie ?

Czy na tamtych ziemiach krzyży w miejscach publicznych już zakazano ?

2010-01-01 | Dodaj komentarz
(brak komentarzy)

Informacje:


Jestem rodowitym bielszczaninem i nie wyobrażam sobie przyszłości w innym regionie niż Podbeskidzie . Nie zważam na kierunki wiejących wiatrów. Staram się demaskować obłudę i zakłamanie. Z zawodu jestem inżynierem mechanikiem, a ponadto ukończyłem podypl. stud. handlu zagranicznego na A.E. we Wrocławiu. Poza tym zdałem egzaminy państwowe z języka francuskiego i niemieckiego. Ukonczyłem również kurs pierwszego stopnia języka włoskiego. Prawdziwych przyjaciół mam kilkanaścioro i to jest największe bogactwo jakie sobie cenię. Napisałem jedną powieść pt.: "Siła przebicia", a druga jest już po korekcie polonistycznej i być może będzie wydana w 2012 roku. Lubię zwiedzać muzea, a zwłaszcza galerie malarstwa. Interesuję się kulturą i sztuką Chin. W lipcu 2010 roku ukończyłem intensywny kurs języka chińskiego na poziomie podstawowym.Uważam , że ważne są tylko te słowa , które mają pokrycie w czynach lub w zdarzeniach .

Archiwum:


2019
» listopad (1)
» maj (1)
» kwiecień (1)

2018
» październik (1)
» czerwiec (1)

2017
» czerwiec (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2016
» grudzień (2)
» listopad (2)
» październik (3)
» wrzesień (4)
» sierpień (4)
» lipiec (5)
» czerwiec (6)
» maj (3)
» kwiecień (1)
» luty (1)
» styczeń (2)

2015
» grudzień (1)
» listopad (3)
» wrzesień (3)
» lipiec (3)
» czerwiec (3)
» maj (5)
» kwiecień (2)
» marzec (4)
» luty (4)
» styczeń (3)

2014
» grudzień (6)
» listopad (6)
» październik (7)
» wrzesień (4)
» sierpień (6)
» lipiec (10)
» czerwiec (8)
» maj (9)
» kwiecień (9)
» marzec (8)
» luty (4)
» styczeń (5)

2013
» grudzień (3)
» listopad (1)
» wrzesień (5)
» sierpień (3)
» lipiec (6)
» czerwiec (6)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (7)
» luty (9)
» styczeń (8)

2012
» grudzień (11)
» listopad (8)
» październik (6)
» wrzesień (10)
» sierpień (8)
» lipiec (8)
» czerwiec (6)
» maj (9)
» kwiecień (5)
» marzec (6)
» luty (3)
» styczeń (5)

2011
» grudzień (12)
» listopad (8)
» październik (8)
» wrzesień (7)
» sierpień (10)
» lipiec (3)
» czerwiec (5)
» maj (7)
» kwiecień (8)
» marzec (10)
» luty (7)
» styczeń (6)

2010
» grudzień (9)
» listopad (16)
» październik (10)
» wrzesień (8)
» sierpień (5)
» lipiec (8)
» czerwiec (8)
» maj (8)
» kwiecień (8)
» marzec (3)
» luty (6)
» styczeń (8)

2009
» grudzień (5)
» listopad (3)
» październik (4)

Ostatnie komentarze


[]
bbb
[Jaro]
Ciekawe co dziś o tym co sie dzieje w RP mówi P.Kosmowski
[Rajmund Pollak]
Książkę pt.: "Polacy wyklęci z FSM za komuny i podczas włoskiej inwazji" można zamówić w...

Ocena bloga:


Oceń blog:  1   2   3   4   5 

Reklama:


Statystyki bloga:


Wyświetleń: 517768
Newsów: 503
Komentarzy: 420
Ta strona kojarzona jest ze słowami:
Nie po to Jan III Sobieski bronił Wiednia, aby teraz w Europie zdejmowano krzyże, a w Iraku i Afganistanie krzyży zakazano ! , blog Bielsko, blogi Bielsko-Biała